Skåp Kina 1900-talets hälft

560515

SKÅP, Kina, 1900-talets första hälft, inrett med tre hyllplan samt två små lådor, patinerad, metallbeslag, höjd ca 172, 61x112 cm

Slitage, lagningar/förstärkningar under lådorna, på insidan av luckorna samt på baksidan, synliga sprickor på utsidan av luckorna, smuts

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Skåp Kina 1900-talets hälft

Budhistorik (24 bud)
4173168
3 200
4173165
4173160
2 800
4173159
2 600
4173157
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.