Elicot herrfickur i silver London

560514

ELICOT, fickur, silver, London, England, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, spindelgång, diameter inkl. ytterboett 61 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

Klockor/Ur

Budhistorik (1 bud)

4168570
2018-07-21 22:40:13

2018-07-26 kl 14:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.