Herrfickur i silver 18/1700-tal

560513

FICKUR, 5 st, silver, 17/1800-tal, vitemaljerade urtavlor, cylinder resp spindelgång, diameter 48-53 cm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

Klockor/Ur, Fickur

Budhistorik (18 bud)
4173860
2 800
4173296
2 600
4173822
2 400
4173296
4173254

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.