Soffbord jakaranda

560504

SOFFBORD, 1960/70-tal, Danmark, fanerat i jakaranda, höjd 59, 124x58 cm

Citesintyg finns EU 0225-0303/16

Bordsskiva med vattenmärke

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Soffbord jakaranda

Budhistorik (2 bud)

4173850
4171137

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.