Jacob Hägg etsning

560493

JACOB HÄGG (1839-1931):"Musselbåtar på Scheldes strand", signerad J Hägg och daterad i trycket 1892, etsning, 32x21,5 cm

Ramen är skadad, och bilden är något löst i ramen, något gulnad, ej examinerad ur ramen

Fack 21

Jacob Hägg etsning

Budhistorik

2018-07-26 kl 13:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.