Dan Wiberg oljemålning

560491

DAN WIBERG (samtida): Havsvik med segelbåt, signerad Dan Wiberg, olja på duk, ca 70x70 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Dan Wiberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4173632
4171321
1 300
4170938
4170937
900
4165725

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.