Fåtöljer sent 1800-tal

560486

FÅTÖLJER, 1800-talets slut, djuphäftad rygg, klädsel i mönstrad kretong, dekortofsar, svarvade ben, sitthöjd ca 39 cm

Hål i klädseln

Möbler, Fåtöljer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Fåtöljer sent 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

4173746
2018-07-26 12:14:39

2018-07-26 kl 13:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.