Fåtölj Louis XVI-stil

560472

FÅTÖLJ, Louis XVI-stil, 1900-tal, förgyllt trä med skuren dekor, klädd i blå och vit textil, sitthöjd ca 50, bredd 80x70 cm

Möbler, Fåtöljer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Fåtölj Louis XVI-stil

Budhistorik (23 bud)
4172743
1 800
4173760
1 700
4172743
1 600
4170952
4171056
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.