Stolar 1 par nyrokoko

560470

STOLAR, 1 par, nyrokoko, 1800-talets slut, valnöt och ek, sits och rygg i rotting, sitthöjd ca 57 cm

Bruksspår, smärre lagningar, en av stolarna ostadig

Möbler, Stolar

Rum 8

Stolar 1 par nyrokoko

Budhistorik (1 bud)

4166048
2018-07-19 23:31:40

2018-07-26 kl 12:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.