Jörgen Nash emalj

560469

JÖRGEN NASH (1920-2004): Komposition, signerad och daterad Jörgen Nash 1990, emalj, ca 24,5x24,5 cm

Konst, Nutida

Makadamgatan 11, Helsingborg

Jörgen Nash emalj

Budhistorik (22 bud)
4179460
4 400
4179419
4 200
4179355
4179232
3 800
4179200
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.