Madeleine Pyk Gouache

560467

MADELEINE PYK (född 1934): "Fastrarna spelar krocket", signerad och daterad M Pyk 1993, gouache, ca 20x18 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Madeleine Pyk Gouache

Budhistorik (19 bud)
4178751
2 400
4179478
4178751
4179477
1 900
4178751
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.