Ljuskrona Karl Johan-stil

560466

LJUSKRONA, Karl Johan-stil, 1900-talets första hälft, stomme i förgylld metall behängd med olikslipade prismor, elektrifierad, höjd ca 85, diameter 50 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Drottninggatan 36, Malmö

Ljuskrona Karl Johan-stil

Budhistorik (18 bud)
4173719
4173514
4173514
950
4173360
900
4171465
850

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.