Baljfåtöljer

560465

BALJFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme i mahogny med skuren dekor, rygg, sidor och sits klädda i sammetstextil, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, enstaka stötmärken förekommer, textilen något nött

Möbler, Fåtöljer

Rum 4

Baljfåtöljer

Budhistorik (4 bud)

4173714
4172071
4170531
4167905

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.