Mari Simmulson fat

560464

MARI SIMMULSON, skålfat, Upsala Ekeby, delvis glaserat lergods, monogramsignerad MS, stämplad undertil "UE Verkstad, UE Sweden", ca 22x22 cm

Smärre fläclar

Keramik/Porslin

Monter 9

Mari Simmulson fat

Budhistorik (5 bud)
4173122
450
4173036
4166719
4173035
4166719

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.