Bordspendyl rokokostil

560456

BORDSPENDYL, rokokostil, 1900-talets början, förgylld mässing, växtdekor, höjd ca 48 cm

Bruksskick, ej funktionstestad

Klockor/Ur, Bordsur

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bordspendyl rokokostil

Budhistorik (24 bud)
4173683
4 200
4172550
4172550
3 600
4172415
3 400
4172549
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.