Joan Miro litografi 1955

560454

JOAN MIRO (1893-1983): "Germination Nocturne", signerad och daterad Miro 1955, numrerad 20/50, färglitografi, ca 67x50 cm

Gulnad

Rum 5

Joan Miro litografi 1955

Budhistorik (18 bud)
4170135
21 000
4167745
20 000
4167745
19 500
4170134
19 000
4167745
18 500

Slutpris SEK:
21 000
2 012 EUR, 2 363 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.