Sängskåp 1900-talets mitt

560453

SÄNGSKÅP, 1900-talets mitt, valnöt och valnöt fanéring med mässing beslag, troligen Danmark, höjd ca 101, 200x33.5 cm, inre mått, längd 190x81 cm

Bruksslitage, retuschering till skivan

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Sängskåp 1900-talets mitt

Budhistorik (9 bud)
4167540
1 700
4162858
1 600
4164506
4162858
1 400
4164505
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.