Mark Hampson blandteknik

560451

MARK HAMPSON (England, född 1968): "Waking up in Goya´s bed wearing Rembrandt´s feet", signerad och daterad a tergo -1995, blandteknik, ca 66x101 cm

Tavelvagn 3

Mark Hampson blandteknik

Budhistorik (15 bud)
4165964
1 600
4173118
4165964
1 400
4173117
1 300
4165964

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.