Dorothea Tanning

560449

DOROTHEA TANNING (1910-2012): Komposition, signerad Dorothea Tanning, färgetsning, numrering VIII/XII, ca 31,5x47 cm

Gulnad, glasskada

Tavelvagn 2

Dorothea Tanning
Budhistorik (2 bud)

4164793
4163068

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.