Hjördis Lindberg oljemålning

560447

HJÖRDIS LINDBERG (1900-tal): Stilleben, signerad och daterad Hjördis Lindblad -50, olja på duk, ca 50x62 cm

Konst, Äldre måleri

Hjördis Lindberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4175789
2018-07-27 22:04:01

2018-07-28 kl 11:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.