Vitrinskåp Karl Johan

560444

VITRINSKÅP, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanerad med mahogny, invändigt med justerbara hyllplan i glas, höjd ca 160, 93x48 cm

Nyckel finns

Senare hyllplan, skadad nyckelskylt, blekt

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Vitrinskåp Karl Johan

Budhistorik (26 bud)
4176522
3 800
4176520
3 600
4176517
3 400
4176519
3 400
4176517
3 200

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.