Berlockarmband

560441

BERLOCKARMBAND, 18k guld, pansarlänk med svenska kontrollstämplar samt 8 berlocker, mestadels 18k guld, bestående av bl at, 1 i form av en fiol, 1 i form av en motorcykel, 1 i form av en elefant, totalvikt ca 21 g

Slitage, några länkar är något tunna, några mindre bucklor

Guld/Smycken

Monter 19

Berlockarmband

Budhistorik (4 bud)

4172881
4 400
4167572
4 200
4166539
4164836

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.