Henri Matisse färglitografi

560439

HENRI MATISSE (1869-1954), efter, "Composition noir et rouge", signerad i trycket, numrerad 49/200, ca 36,5x47,5 cm

Gulnad

Kundcenter

Henri Matisse färglitografi

Budhistorik (6 bud)
4168507
3 400
4164753
2 600
4163543
4163464
4163317

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.