Esaias Thorén litografi

560435

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Afrikansk mask samt vas, signerad Esaias Thorén, provtryck, färglitografi, ca 56x44 cm

Med dedikation

Tavelvagn 2

Esaias Thorén litografi

Budhistorik (10 bud)
4173079
700
4173084
650
4173079
600
4173073
550
4170905
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.