Serveringsvagn 1900-talets mitt

560434

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, etikettmärkt "Fischer Moebel", stomme av betsat trä samt fanér, övre hyllplan av metall, höjd ca 64,5, 90x42,5 cm

Bruksslitage, fanerslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 5

Budhistorik (3 bud)

4173070
4173066
4167807

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.