Vera Nilsson litografi

560432

VERA NILSSON (1888-1979): "Händer", signerad Vera Nilsson, färglitografi, 56x42 cm

Tavelvagn 3

Vera Nilsson litografi

Budhistorik (6 bud)
4173050
550
4172285
500
4173047
450
4172285
4168586

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.