Barbro Runefelt-Taltavull oljemålning

560431

BARBRO RUNEFELT-TALTAVULL ( född 1938): I växthuset, signerad och daterad B Runefelt-Taltavull, olja på duk, 81x65 cm

Fack 48

Budhistorik (11 bud)
4173065
750
4169700
700
4169699
650
4169693
600
4169698
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.