Robert Breer oljemålning

560430

ROBERT BREER (Amerika 1926-2011): "Noel", signerad och daterad a tergo Breer -54, olja på duk, ca 130x80 cm

Fläck

Robert Breer oljemålning

Budhistorik (67 bud)
4172995
84 000
4172993
82 000
4172952
80 000
4172985
80 000
4172952
78 000

Slutpris SEK:
84 000
8 047 EUR, 9 450 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.