Gustav Arne Oljemålning

560428

GUSTAV ARNE (1925-2011): Kustmotiv, olja på duk, signerad G. Arne daterad 1976, ca 73x82 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Gustav Arne Oljemålning

Budhistorik (24 bud)
4173063
5 000
4173054
4 800
4173049
4 600
4173026
4 400
4173003
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.