Firma Svenskt Tenn bricka

560423

FIRMA SVENSKT TENN, bricka, troligen Nils Fougstedt, Stockhom 1927, tenn, graverad dekor, stämplad med änglamärket, diameter ca 25 cm

Bucklig kant, slitage

Diverse

Monter 18

Firma Svenskt Tenn bricka

Budhistorik (14 bud)
4173031
4171833
4173030
1 900
4171833
1 800
4173028
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.