Fotoalbum med speldosa

560421

FOTOALBUM med speldosa, 1800-talets mitt, omslag i skinn, sidor med floral bemålning, bakstycke med speldosa, spänne i mässing, innehåller svartvita fotografier, ca 30x22 cm

Speldosan går vid test, SAV garanterar ej funktionen, åldersrelaterat slitage

Diverse

Fotoalbum med speldosa

Budhistorik (4 bud)

4172953
4172142
550
4171650
500
4163160

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.