Stig Claesson Slas teckning

560420

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Motiv från vitabergsparken, signerad och daterad Stig Claesson -59, tusch på papper, bildstorlek ca 15x28 cm

Gulnat blad, oramad

Konst, Teckningar

Stig Claesson Slas teckning

Budhistorik (5 bud)
4173013
500
4168920
450
4168792
4166246
4163158

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.