Spegel rokokostil

560419

SPEGEL, förgylld samt bronserad, 1900-talets mitt, rokokostil, dekor i pastellage, kantglas, höjd ca 98, bredd 44,5 cm

Mindre avslag på pastellaget på nedre delen av spegeln

Speglar

Rum 6

Spegel rokokostil

Budhistorik (17 bud)
4168517
4166035
4168516
4166035
950
4168515
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.