Barbro Runefelt-Taltavull oljemålning

560418

BARBRO RUNEFELT-TALTAVULL ( född 1938): Komposition med kvinna, signerad och daterad B Runefelt 1965, olja på duk, ca 100x80 cm

Röklukt

Fack 39

Budhistorik (22 bud)
4173016
1 900
4173014
1 800
4173012
1 700
4173010
1 600
4173005

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.