Ingegerd Mölller oljemålning

560417

INGEGERD MÖLLER (född 1928): Komposition, signerad och daterad I. Möller -50, olja på duk, ca 49x65 cm

Fack 46

Ingegerd Mölller oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4172929
450
4172346
4171636
4166050

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.