Marc Chagall färglitografi

560416

MARC CHAGALL (1887-1985): "The Bay", signerad Marc Chagall, numrerad 32/75, färglitografi, ca 39x56 cm

Gulnad, ej examinerad ur ram

Marc Chagall färglitografi
Budhistorik (7 bud)
4171654
25 000
4164810
23 000
4164809
20 000
4163616
16 000
4163056
15 000

Slutpris SEK:
25 000
2 518 EUR, 2 860 USD
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.