Inger Ekdahl oljemålning

560414

INGER EKDAHL (född 1922): komposition, signerad och daterad á tergo Inger Ekdahl 1958, olja på duk, ca 48x64 cm

Kundcenter

Inger Ekdahl oljemålning

Budhistorik (58 bud)
4172994
22 000
4172986
21 000
4172991
20 000
4172986
19 500
4172990
19 000

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.