Georges Braque litografi

560413

GEORGES BRAQUE (1882-1963), Fåglar, signerad G Braque, numrerad 24/75, färglitografi, ca 29x24 cm

Smärre gulnader

Rum 6

Georges Braque litografi
Budhistorik (5 bud)
4171998
10 000
4170417
9 000
4163024
8 200
4162995
8 000
4162862
7 800

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.