Lennart Olausson oljemålning

560409

LENNART OLAUSSON (född 1944): "Blått moln", signerad L Olausson, olja på duk, ca 38x46 cm

Lennart Olausson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4172664
1 600
4167147
4167146

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.