Georges Braque litografi

560407

GEORGES BRAQUE (1882-1963) "fleurs", 1951, signerad G Braque, numrerad 19/20, färglitografi, ca 26x19 cm

Gulnad, något vågigt blad

Ändringar/tillägg
Fuktskadad

Georges Braque litografi

Budhistorik (29 bud)
4172897
18 500
4164785
18 000
4172896
18 000
4164785
17 500
4172895
17 000

Slutpris SEK:
18 500
1 785 EUR, 2 028 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.