Ernest Salvado akvarell

560402

ERNEST SALVADO (1929-1985): Komposition, signerad E. Salvado, akvarell, 27x19 cm

Fack 38

Ernest Salvado akvarell

Budhistorik

2018-07-25 kl 18:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.