Pelle Åberg akvarell

560396

PELLE ÅBERG (1909-1964), "Aperetif", signerad Pelle Åberg, akvarell, ca 24x24 cm

Bladet gulnat, ej examinerad ur ramen

Rum 5

Pelle Åberg akvarell

Budhistorik (9 bud)
4172157
4170867
4170866
1 900
4170865
1 800
4168640
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.