Pelle Åberg oljemålning

560395

PELLE ÅBERG (1909-1964): Motiv med frun Aina och sonen Anders, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 65x54

Smärre färgbortfall

Rum 2

Pelle Åberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4172676
5 200
4172675
5 000
4172156
4 800
4172154
4 600
4171912
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.