Fåtölj i skinn

560393

FÅTÖLJ, 1980/90-tal, klädd i rött skinn, stålrör samt böjträ, enligt uppgift inköpt på Nordiska Galleriet, sitthöjd 41 cm

Röklukt, bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 20

Fåtölj i skinn

Budhistorik (11 bud)
4172812
2 800
4172670
2 600
4172670
4168999
4168999

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.