Canapé 1800-tal

560391

CANAPÉ, 1800-tal, sitthöjd ca 46, längd 175 cm

slitage, smärre fanérskador

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Canapé 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
4178329
1 400
4178128
1 300
4176431
4176406
4176406
950

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.