Spegel rokokostil

560387

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, rokokostil, förgyllt och bronserat trä, krön med delvis genombruten dekor, tvådelat glas, höjd ca 250, bredd 80 cm

Skador, lagad

Speglar

Rum 1

Spegel rokokostil

Budhistorik (19 bud)
4173651
4173323
3 800
4173323
3 600
4173650
3 400
4173323
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.