Figuriner porslin

560384

FIGURINER, 3 st, porslin, bestående av flicka med gås, Kunglig Dansk, 1975-1979, flicka med duva, Bing & Gröndahl 1970-tal, samt kvinna med gås, Nao serien, Lladro, 1977-1989, höjd ca 14-25 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Figuriner porslin

Budhistorik (3 bud)

4167699
500
4172307
450
4167699

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.