Ingrid Ruin 1881-1956, porträtt

560383

INGRID RUIN (1881-1956), föreställande Carl Gustaf, signerad I Ruin aug 1911, olja på duk, oval inramning med måtten ca 57x45 cm

äldre lagning

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (7 bud)
4173672
4173669
4173668
1 900
4171433
4171432
900

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.