Kerstin Hörlin-Holmqvist soffa

560380

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, soffa, ur möbelfamiljen Paradiset, Triva, Nordiska Kompaniet 1950/60-tal, grön klädsel, längd 180 cm, sitthöjd ca 38 cm

Delvis slitage

Möbler, Soffor, Design

Rum 19

Budhistorik (11 bud)
4172727
3 600
4172783
3 400
4172727
3 200
4172726
4170156
2 600

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.