Taklampa 1950-tal

560379

TAKLAMPA, 1950-tal, stomme i mässing, 5 ljusarmar, kupor av vitt glas med svart dekorrand, diameter ca 55, höjd 59 cm

Mindre nagg på en glaskupa

Belysning, Taklampor

Rum 17

Taklampa 1950-tal

Budhistorik (7 bud)
4171531
550
4170573
500
4171530
500
4170573
450
4171529

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.